Notebook Şarj Aleti


Notebook Şarj Aleti

Notebook cihazlarda değersiz gibi görünen fakat en önemli parçalar arasında yer alan notebook şarj aleti şarj / notebook adaptörü cihaza doğrum voltaj ve amper değerini göndererek hem performans hemde sağlıklı çalışmasını sağlar. malesef kullanıcılar notebook şarj adaptörlerine gerekli özeni gösrtermediklerinden dolayı şarj aleti ya ucu kırılıyor yada kablosu kopuyor sonrada şarj girişi uyuyor cihazı çalıştırıtıyor diyerek farklı adaptörler kullanmaya başlıyorlar bu işler sonucunca cihaza farklı voltaj gittiğinden dolayı cihazın yavaşlaması,tutukluk yapması,notebook bataryasının bozulması (şarj tutmaması ) ve hatta anakartın arızalanmasına sebep oluyor. biz Adana Notebook Servisi olarak notebbok cihazlarınızda orjinal şarj aleti kullanılmasını tavsiye ediyoruz eğer orjinal notebook şarj aleti temin etmekte sorun yaşanıyorsa birinci kalite orjinale yakın birebir diye tabir ettiğimiz muadil notebook şarj adaptörlerini kullanmalarını tavsiye ederiz.

Notebook Şarj Aleti

Notebook şarj Adaptörü seçmesinde sorun yaşaranız lütfen firmamız ile bağlantıya geçiniz. Teknik servis danışmanlarımız cihazınıza en uygun notebook şarj aletini temin etmenizde sizlere yardımcı olacaktır.

Şarj Aletlerinin Genel Özellikleri;

Ürün Özellikleri

Volt      : 18.5V / 19V
Amper  :  1.58A  / 3.5A / 4.74A
Watt     : 30W   60W     90W

Uç Çapı 

Tip 1 : 4.8mm*1.7mm
Tip 2 :  4.8mm*1.7mm ( Bullet uç )
Tip 3 : 7.4mm*5.0mm ( Pin Uç )

Kutu İçeriği

1 Ad. Adaptör

1 Ad. Elektrik Kablosu

1 Ad. Garanti Belgesi

Ürün Seçimi Hakkında

Sitemizde özellikleri belirtilen ürün / parça kodları bilgisayarınız ya da Notebook Şarj Adaptörü kodu ile aynı ise bu ürün cihazınız ile % 100 uyumludur. Eğer hangi ürünü alacağınızdan emin değilseniz ya da bu ürünün cihazınız ile uyumlu olup olmadığını bilmiyorsanız (emin değilseniz ) lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Notebook cihazlarında kullandığımız Ürünlerimiz gerekli kalite belgelerine sahiptir. Kutu içerisinde kaşeli imzalı garanti belgesi ile siz değerli müşterilerimize teslim edilir. Ürünlerimiz gerekli kontrolleri yapıldıktan sonra müşteriye sunulur. Yıllarca sorunsuz şekilde güvenle kullanabilirsiniz.

Notebook Şerj Aleti olarak Sattığımız ürünlerin etiketlerinde marka logo ve amblemleri bulunmaktadır ve A Kalite üründür.

Garanti ve iade işlemleri

Notebook Şarj adaptörü  2 yıl süre ile garantilidir. Garanti süresi içinde bozulan Notebook Şarj adaptörünün tamiri yapılmaz yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilir. Belirtilen süre içinde ürünü iade etmek isterseniz ürüne zarar vermeden, kullanmadan orijinal ambalajında eksiksiz olarak size geldiği gibi iade edebilir yada değişim yapabilirsiniz.

Misyon ve vizyonumuz

ADANA NOTEBOOK SERVİSİ OLARAK HEDEFİMİZ HİZMET VE ALIŞVERİŞTE %100 MEMNUN MÜŞTERİ

TOPTAN SİPARİŞLERİNİZDE ÖZEL FİYATLARIMIZDAN YARARLANABİLİRSİNİZ.

 Notebooklarınızın sorunlarında 0322 363 64 00 – 0532 494 50 56 nolu telefonları arayarak yada ofisimize gelerek teknik danışmanlardan yardım alabilirsiniz

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir